Medyum Yorum Şikayet Sayfası

Medyum yorum ve şikayet sayfamıza hoşgeldiniz.

Ruhani alemin dahil olduğu çalışmalar her zaman en yüksek dikkat ile gerçekleştirilmek zorunda. Hiçbir zaman şakaya gelmeyen bu çalışmalarda, yanlış ve bilinçsiz bir şeyler yapılması halinde, etki etmekten ziyade tehlikeli bir hale bürünebilir. İşlemi gerçekleştiren kişinin her zaman kontrollü olması ve mutlaka bilinçli hareket etmesi çok önemli.

Her türlü büyüde ve diğer çalışmalarda mutlaka başka bir varlığın yardımına başvurulur. Bu varlığa nasıl davranılması gerektiği de medyumun bilmesi gereken en önemli husustur. Dürüst medyum hocalar, bu işlemler hakkında yeteri kadar tecrübeli olduğu için, her zaman en doğru kararı verecek ve düzgün şekilde davranacaktır. Sahte hocalarda ise, tam aksine bu varlıklar hakkında herhangi bir bilgi bulunmaz. Bu nedenle varlıkların kontrol altına alınması ve büyünün gerçekleştirilmesi imkansızlaşır.

Gerçek medyum hocalar, uzun yıllar boyunca elde ettikleri tecrübeleri kullanarak, insanlara yardım etmek amacıyla çalışmalar gerçekleştirir. Bu çalışmalarda her zaman en yüksek dikkati göstererek, her türlü varlığa nasıl davranılması gerektiği konusunda dikkatli hareket ederler. Varlıkları kızdırmadan, işinin yaptırılması için ricacı olurlar. Sahte hocalarda ise bu bilgi olmadığı için, çoğu zaman büyüyü yapabilmek için varlığı bile çağıramazlar.

Büyü çalışmaları dikkatin yanısıra, tecrübe de gerektirir. Eğer bir varlık kullanılarak büyü yapılıyorsa, iletişim kopukluğu yaşanması halinde yapılan çalışma tehlikeli hale gelebilir. Hem büyüyü yaptıran hem de hoca için çok riskli olan bu durum, hiç beklenmedik sonuçlar ile karşılaşmanıza yol açacaktır.

Güvenilir medyum hocalar, yaptığı işin bilincinde olduğu için bu tarz durumların önüne geçer. Yıllar boyu edinilmiş tecrübeler doğrultusunda, en ufak bir aksaklık bile yaşanırsa müdahil olacak ve zarar görmenizi engelleyecektir.

Sahtekarların sayısının çoğaldığı bu dönemde, doğru ve gerçek bir çalışma yaptırmak sizin elinizde. Sahte hocalardan ve her şeyi yapabileceğini iddia eden şarlatanlardan uzak durup, gerçeği anlatan ve bu tarz çalışmaları yapmayı bilen, doğru bir medyum hoca ile birlikte hareket etmenizde fayda var. Ruhani konular şakaya gelmediği gibi, sahtekarlar ile birlikte çalışılması halinde kendinizi tehlikeye atabilirsiniz. Hem kendiniz, hem de sevdikleriniz için, çalışma yapacağınız medyum hocanın gerçekten doğruyu söylediğine mutlaka emin olun.

 Medyumyorumsikayet.com platformumuza gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak ve yorum yapmak için aşağıya kaydırabilirsiniz.

Medyum Ali Gürses Şikayetleri – Medyum Ali Hoca Yorumları – Medyum Ali –
Medyum Ali Gürses Hoca Hakkında Yorumlar